Projektowanie, montaż, serwis

Klimatyzacja Krościenko nad Dunajcem

Oferujemy projektowanie, montaż i serwis klimatyzacji we wsi Krościenko nad Dunajcem. Klimatyzacja do domu lub w bloku (do mieszkania) to nasza specjalność. Od ponad dekady montujemy mieszkańcom Krościenka nad Dunajcem i okolic najwyższej jakości rozwiązania klimatyzacyjne renomowanych producentów. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się zarówno niezawodnością urządzeń, jak również komfortem użytkowania klimatyzacji.

Klimatyzacja Krościenko nad Dunajcem: Zamów kontakt

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Klimatyzacja w Krościenku nad Dunajcem

Zapewnij sobie komfort Korzystając z klimatyzacji. Pomożemy!

Instalacje klimatyzacyjne w Krościenku nad Dunajcem wdrażane przez TB Klima obejmują pełen zakres usług: od usługi projektowania instalacji klimatyzacji, przez montaż klimatyzatora/klimatyzatorów, po serwis klimatyzacji. Krościenko nad Dunajcem, a precyzyjniej jego mieszkańcy, mają zagwarantowaną szybką, kompleksową i profesjonalną realizację usług. Projektanci instalacji klimatyzacji, monterzy oraz serwisanci firmy TB Klima to doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie zrealizować dosłownie każde zlecenie.

Projektowanie, montaż, serwis (przegląd, konserwacja, naprawa) klimatyzacji w mieszkaniach i domach świadczymy na terenie całego Krościenka nad Dunajcem, w tym w jego integralnych częściach: Balarówka, Bereśnik, Dydy, Gródek, Jarek, Juraszowa, Kąty, Klin, Kocury, Kozłeczyzna, Kras, Łąkcica, Niwki, Pasterniki, Piekiełko, Pod Ociemne, Podoły, Potoczki, Pryczków, Ptaszkowa, Stawy, Stodółki, Strugi, Węgliska, Wyr, Zagroń, Zakrętki, Żłóbki

Klimatyzacja Krościenko nad Dunajcem - oferta TB Klima

Klimatyzacja Projektowanie
Krościenko nad Dunajcem

Dla zlecanych inwestycji wykonujemy projekty instalacji klimatyzacji w Krościenku nad Dunajcem. Profesjonalnie, kompleksowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania do klimatyzacji!

Klimatyzacja Montaż
Krościenko nad Dunajcem

Świadczymy montaż klimatyzacji w Krościenku nad Dunajcem. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług klimatyzacyjnych, atrakcyjne ceny i montaż klimatyzatorów zgodnie ze sztuką i instrukcją producenta.

Klimatyzacja Serwis
Krościenko nad Dunajcem

Wykonujemy serwis klimatyzacji w Krościenku nad Dunajcem w sposób rzetelny i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji, w skład którego wchodzi przegląd, konserwacja i naprawa klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Krościenko nad Dunajcem

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych i wielorodzinnych w Krościenku nad Dunajcem i okolicy. Oferujemy:

  • montaż klimatyzatorów split (klimatyzatory ścienne typu split składają się z agregatu montowanego na zewnątrz budynku oraz jednostki wewnętrznej);
  • montaż klimatyzatorów multisplit (klimatyzatory multisplit składają się z jednostki zewnętrznej i co najmniej dwóch jednostek wewnętrznych).
W ofercie posiadamy, nie tylko spośród lokalnej konkurencji, ale i z całej Polski, największy wybór klimatyzatorów producentów polskich i zagranicznych.
Zamów klimatyzację! Doradzimy, zaprojektujemy i wdrożymy.

Od ponad dekady trudnimy się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji klimatyzacyjnych w Krościenku nad Dunajcem.  Oferta klimatyzacji od TB Klima obejmuje między innymi takie jednostki jak:

  • klimatyzacja split (klimatyzacja ścienna typu split),
  • klimatyzacja multisplit,
  • klimatyzacja kasetowa,
  • klimatyzacja kanałowa.
Klimatyzację w Krościenku nad Dunajcem montujemy w małych i dużych domach oraz w blokach (w mieszkaniach o różnej powierzchni). Nasze rozwiązania sprawdzają się znacznie lepiej niż klimatyzacja przenośna (tzw. klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej).

Instalacje Klimatyzacyjne Krościenko nad Dunajcem

klimatyzacja do domu Jaworzno

Klimatyzacja do domu Krościenko nad Dunajcem

Klimatyzacja do domu w Krościenku nad Dunajcem to jedna z najczęstszych usług wykonywanych przez projektantów, monterów i serwisantów TB Klima. Klimatyzacja w domu to standard u wielu mieszkańców Krościenka nad Dunajcem i okolic. Cena klimatyzacji waha się od skomplikowania instalacji oraz zastosowanego urządzenia (klimatyzatora). Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą dobrać Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań!

klimatyzacja do mieszkania Jaworzno

Klimatyzacja do mieszkania Krościenko nad Dunajcem

Klimatyzacja w mieszkaniu to nie tylko komfort w upalne dni, ale również i realna oszczędność w sezonie grzewczym. Jeżeli interesuje Państwa klimatyzacja z montażem do mieszkania 40m2 lub 50m2 i innych, to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać odpowiedni klimatyzator na ścianę, balkon lub poddasze oraz zamontujemy go według najwyższych standardów.

Skonsultuj wybór.
Poproś o wycenę.
Zamów Usługę!

Instalacje klimatyzacyjne w Krościenku nad Dunajcem - pakiet korzyści

01.

Wiedza i doświadczenie

Projekty, montaż i serwis klimatyzacji realizujemy od ponad 12 lat. Zatrudniamy ponad 40 doświadczonych i przeszkolonych specjalistów.

02.

Doradztwo i pomoc

Po zapoznaniu się z potrzebami klientów, doradzamy najlepsze rozwiązania. Służymy pomocą w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do wykonania zleconych nam usług.

03.

Atrakcyjne ceny

Jesteśmy certyfikowanymi partnerami renomowanych producentów klimatyzacji. Dzięki temu możemy zaoferować najniższe ceny klimatyzacji w Krościenku nad Dunajcem i okolicy!

04.

Krótkie terminy realizacji

Zapewniamy szybkie i kompleksowe realizacje zleceń na projekt, montaż i serwis klimatyzacji. Krościenko nad Dunajcem traktujemy priorytetowo, dlatego niezwłocznie przystępujemy do pracy.

Dlaczego Klimatyzacja w Krościenku nad Dunajcem od TB Klima?

Warto nadmienić, iż korzystając z usług TB Klima mają Państwo zagwarantowaną kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. 

Podpowiadamy jak wybrać dobry klimatyzator do domu lub mieszkania, wskazujemy najlepszy rodzaj klimatyzatora (np. split lub multisplit) i model oraz docelowe miejsce montażu klimatyzatora. Projektując instalację klimatyzacji bierzemy pod uwagę układ pomieszczeń mieszkania i domu, tak aby montaż instalacji odbył się możliwie najmniej inwazyjnie oraz po jak najniższym koszcie.

Posiadamy odpowiednie uprawienia techniczne i certyfikaty, które gwarantują profesjonalizm i potwierdzają nasze doświadczenie w realizacji usługi projektowania, montażu i serwisu klimatyzacji na terenie Krościenka nad Dunajcem i okolic. 

Opinie o nas

Sprawdź wybrane realizacje instalacji Klimatyzacji

Zakład instalacji klimatyzacyjnych w Krościenku nad Dunajcem – TB Klima od wielu lat wdraża klimatyzację do domów i mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami oraz do kontaktu w celu przedstawienia oferty usług klimatyzacyjnych.

Krościenko nad Dunajcem klimatyzacja - przykładowe realizacje

Klimatyzacja Krościenko nad Dunajcem - kontakt

TB Klima - oddział Krościenko nad Dunajcem