Projektowanie, montaż, serwis

Klimatyzacja Tarnowskie Góry

Oferujemy projektowanie, montaż i serwis klimatyzacji w mieście Tarnowskie Góry. Klimatyzacja do domu lub w bloku (do mieszkania) to nasza specjalność. Od ponad dekady montujemy mieszkańcom Tarnowskich Gór i okolic najwyższej jakości rozwiązania klimatyzacyjne renomowanych producentów. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się zarówno niezawodnością urządzeń, jak również komfortem użytkowania klimatyzacji.

Klimatyzacja Tarnowskie Góry: Zamów kontakt

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Klimatyzacja w Tarnowskich Górach

Zapewnij sobie komfort Korzystając z klimatyzacji. Pomożemy!

Instalacje klimatyzacyjne w Tarnowskich Górach wdrażane przez TB Klima obejmują pełen zakres usług: od usługi projektowania instalacji klimatyzacji, przez montaż klimatyzatora/klimatyzatorów, po serwis klimatyzacji. Tarnowskie Góry, a precyzyjniej ich mieszkańcy, mają zagwarantowaną szybką, kompleksową i profesjonalną realizację usług. Projektanci instalacji klimatyzacji, monterzy oraz serwisanci firmy TB Klima to doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie zrealizować dosłownie każde zlecenie.

Projektowanie, montaż, serwis (przegląd, konserwacja, naprawa) klimatyzacji w mieszkaniach i domach świadczymy na terenie całych Tarnowskich Gór, m.in. w dzielnicach i osiedlach: Bobrowniki, Bobrowniki Śląskie, Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne, Karłuszowiec, Kartuszowiec, Kolonia Wolności, Kolonia Wolność Górnicza, Kunszt, Lasowice, Lyszcze, Nowe Repty, Opatowice, Osada Jana, Osiedle Przyjaźń, Piaseczna, Piekary Rudne, Pniowiec, Puferki, Repty, Repty Nowe, Repty Stare, Repty Śląskie, Rudne Piekary, Rybna, Segiet, Sowice, Stare Repty, Stare Tarnowice, Strzybnica, Śródmieście-Centrum, Tarnowice Stare, Tłuczykąt.

Klimatyzacja Tarnowskie Góry - oferta TB Klima

Dla zlecanych inwestycji wykonujemy projekty instalacji klimatyzacji w Tarnowskich Górach. Profesjonalnie, kompleksowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania do klimatyzacji!

Świadczymy montaż klimatyzacji w Tarnowskich Górach. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług klimatyzacyjnych, atrakcyjne ceny i montaż klimatyzatorów zgodnie ze sztuką i instrukcją producenta.

Wykonujemy serwis klimatyzacji w Tarnowskich Górach w sposób rzetelny i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji, w skład którego wchodzi przegląd, konserwacja i naprawa klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Tarnowskie Góry

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych i wielorodzinnych w Tarnowskich Górach i okolicy. Oferujemy:

  • montaż klimatyzatorów split (klimatyzatory ścienne typu split składają się z agregatu montowanego na zewnątrz budynku oraz jednostki wewnętrznej);
  • montaż klimatyzatorów multisplit (klimatyzatory multisplit składają się z jednostki zewnętrznej i co najmniej dwóch jednostek wewnętrznych).
W ofercie posiadamy, nie tylko spośród lokalnej konkurencji, ale i z całej Polski, największy wybór klimatyzatorów producentów polskich i zagranicznych.
Zamów klimatyzację! Doradzimy, zaprojektujemy i wdrożymy.

Od ponad dekady trudnimy się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji klimatyzacyjnych w Tarnowskich Górach. Oferta klimatyzacji od TB Klima obejmuje między innymi takie jednostki jak:

  • klimatyzacja split (klimatyzacja ścienna typu split),
  • klimatyzacja multisplit,
  • klimatyzacja kasetowa,
  • klimatyzacja kanałowa.
Klimatyzację w Tarnowskich Górach montujemy w małych i dużych domach oraz w blokach (w mieszkaniach o różnej powierzchni). Nasze rozwiązania sprawdzają się znacznie lepiej niż klimatyzacja przenośna (tzw. klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej).

Instalacje Klimatyzacyjne Tarnowskie Góry

klimatyzacja do domu Jaworzno

Klimatyzacja do domu w Tarnowskich Górach to jedna z najczęstszych usług wykonywanych przez projektantów, monterów i serwisantów TB Klima. Klimatyzacja w domu to standard u wielu mieszkańców Tarnowskich Gór i okolic. Cena klimatyzacji waha się od skomplikowania instalacji oraz zastosowanego urządzenia (klimatyzatora). Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą dobrać Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań!

klimatyzacja do mieszkania Jaworzno
Klimatyzacja w mieszkaniu to nie tylko komfort w upalne dni, ale również i realna oszczędność w sezonie grzewczym. Jeżeli interesuje Państwa klimatyzacja z montażem do mieszkania 40m2 lub 50m2 i innych, to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać odpowiedni klimatyzator na ścianę, balkon lub poddasze oraz zamontujemy go według najwyższych standardów.

Skonsultuj wybór.
Poproś o wycenę.
Zamów Usługę!

Instalacje klimatyzacyjne w Tarnowskich Górach - pakiet korzyści

01.

Wiedza i doświadczenie

Projekty, montaż i serwis klimatyzacji realizujemy od ponad 12 lat. Zatrudniamy ponad 40 doświadczonych i przeszkolonych specjalistów.

02.

Doradztwo i pomoc

Po zapoznaniu się z potrzebami klientów, doradzamy najlepsze rozwiązania. Służymy pomocą w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do wykonania zleconych nam usług.

03.

Atrakcyjne ceny

Jesteśmy certyfikowanymi partnerami renomowanych producentów klimatyzacji. Dzięki temu możemy zaoferować najniższe ceny klimatyzacji w Tarnowskich Górach i okolicy!

04.

Krótkie terminy realizacji

Zapewniamy szybkie i kompleksowe realizacje zleceń na projekt, montaż i serwis klimatyzacji. Tarnowskie Góry traktujemy priorytetowo, dlatego niezwłocznie przystępujemy do pracy.

Dlaczego Klimatyzacja w Tarnowskich Górach od TB Klima?

Warto nadmienić, iż korzystając z usług TB Klima mają Państwo zagwarantowaną kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. 

Podpowiadamy jak wybrać dobry klimatyzator do domu lub mieszkania, wskazujemy najlepszy rodzaj klimatyzatora (np. split lub multisplit) i model oraz docelowe miejsce montażu klimatyzatora. Projektując instalację klimatyzacji bierzemy pod uwagę układ pomieszczeń mieszkania i domu, tak aby montaż instalacji odbył się możliwie najmniej inwazyjnie oraz po jak najniższym koszcie.

Posiadamy odpowiednie uprawienia techniczne i certyfikaty, które gwarantują profesjonalizm i potwierdzają nasze doświadczenie w realizacji usługi projektowania, montażu i serwisu klimatyzacji na terenie Tarnowskich Gór i okolic. 

Opinie o nas

Sprawdź wybrane realizacje instalacji Klimatyzacji

TB Klima od wielu lat wdraża klimatyzację do domów i mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami oraz do kontaktu w celu przedstawienia oferty usług klimatyzacyjnych.

Tarnowskie Góry klimatyzacja - przykładowe realizacje

Klimatyzacja Tarnowskie Góry - kontakt