Projektowanie, montaż, serwis

Klimatyzacja Żywiec

Oferujemy projektowanie, montaż i serwis klimatyzacji w mieście Żywiec. Klimatyzacja do domu lub w bloku (do mieszkania) to nasza specjalność. Od ponad dekady montujemy mieszkańcom Żywca i okolic najwyższej jakości rozwiązania klimatyzacyjne renomowanych producentów. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się zarówno niezawodnością urządzeń, jak również komfortem użytkowania klimatyzacji.

Klimatyzacja Żywiec: Zamów kontakt

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Klimatyzacja w Żywcu

Zapewnij sobie komfort Korzystając z klimatyzacji. Pomożemy!

Instalacje klimatyzacyjne w Żywcu wdrażane przez TB Klima obejmują pełen zakres usług: od usługi projektowania instalacji klimatyzacji, przez montaż klimatyzatora/klimatyzatorów, po serwis klimatyzacji. Żywiec, a precyzyjniej jego mieszkańcy, mają zagwarantowaną szybką, kompleksową i profesjonalną realizację usług. Projektanci instalacji klimatyzacji, monterzy oraz serwisanci firmy TB Klima to doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie zrealizować dosłownie każde zlecenie.

Projektowanie, montaż, serwis (przegląd, konserwacja, naprawa) klimatyzacji w mieszkaniach i domach świadczymy na terenie całego Żywca, m.in. w dzielnicach i osiedlach: Kocurów-Koleby, Moszczanica, Oczków, Osiedle 700-lecia, Osiedle Browar-Kolonia, Osiedle Góra Burgałowska, Osiedle Kochanowskiego, Osiedle Kopernika, Osiedle Młodych, Osiedle Na Wzgórzu, Osiedle Paderewskiego, Osiedle Parkowe, Osiedle Pod Grapą, Osiedle Szkolne, Osiedle Widok, Osiedle Zgoda, Podlesie, Rędzina, Sporysz, Stary Żywiec, Śródmieście, Zabłocie.

Klimatyzacja Żywiec - oferta TB Klima

Klimatyzacja Projektowanie
Żywiec

Dla zlecanych inwestycji wykonujemy projekty instalacji klimatyzacji w Żywcu. Profesjonalnie, kompleksowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania do klimatyzacji!

Klimatyzacja Montaż
Żywiec

Świadczymy montaż klimatyzacji w Żywcu. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług klimatyzacyjnych, atrakcyjne ceny i montaż klimatyzatorów zgodnie ze sztuką i instrukcją producenta.

Klimatyzacja Serwis
Żywiec

Wykonujemy serwis klimatyzacji w Żywcu w sposób rzetelny i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji, w skład którego wchodzi przegląd, konserwacja i naprawa klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Żywiec

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych i wielorodzinnych w Żywcu i okolicy. Oferujemy:

  • montaż klimatyzatorów split (klimatyzatory ścienne typu split składają się z agregatu montowanego na zewnątrz budynku oraz jednostki wewnętrznej);
  • montaż klimatyzatorów multisplit (klimatyzatory multisplit składają się z jednostki zewnętrznej i co najmniej dwóch jednostek wewnętrznych).
W ofercie posiadamy, nie tylko spośród lokalnej konkurencji, ale i z całej Polski, największy wybór klimatyzatorów producentów polskich i zagranicznych.
Zamów klimatyzację! Doradzimy, zaprojektujemy i wdrożymy.

Od ponad dekady trudnimy się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji klimatyzacyjnych w Żywcu.  Oferta klimatyzacji od TB Klima obejmuje między innymi takie jednostki jak:

  • klimatyzacja split (klimatyzacja ścienna typu split),
  • klimatyzacja multisplit,
  • klimatyzacja kasetowa,
  • klimatyzacja kanałowa.
Klimatyzację w Żywcu montujemy w małych i dużych domach oraz w blokach (w mieszkaniach o różnej powierzchni). Nasze rozwiązania sprawdzają się znacznie lepiej niż klimatyzacja przenośna (tzw. klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej).

Instalacje Klimatyzacyjne Żywiec

klimatyzacja do domu Jaworzno

Klimatyzacja do domu Żywiec

Klimatyzacja do domu w Żywcu to jedna z najczęstszych usług wykonywanych przez projektantów, monterów i serwisantów TB Klima. Klimatyzacja w domu to standard u wielu mieszkańców Żywca i okolic. Cena klimatyzacji waha się od skomplikowania instalacji oraz zastosowanego urządzenia (klimatyzatora). Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą dobrać Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań!

klimatyzacja do mieszkania Jaworzno

Klimatyzacja do mieszkania Żywiec

Klimatyzacja w mieszkaniu to nie tylko komfort w upalne dni, ale również i realna oszczędność w sezonie grzewczym. Jeżeli interesuje Państwa klimatyzacja z montażem do mieszkania 40m2 lub 50m2 i innych, to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać odpowiedni klimatyzator na ścianę, balkon lub poddasze oraz zamontujemy go według najwyższych standardów.

Skonsultuj wybór.
Poproś o wycenę.
Zamów Usługę!

Instalacje klimatyzacyjne w Żywcu - pakiet korzyści

01.

Wiedza i doświadczenie

Projekty, montaż i serwis klimatyzacji realizujemy od ponad 12 lat. Zatrudniamy ponad 40 doświadczonych i przeszkolonych specjalistów.

02.

Doradztwo i pomoc

Po zapoznaniu się z potrzebami klientów, doradzamy najlepsze rozwiązania. Służymy pomocą w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do wykonania zleconych nam usług.

03.

Atrakcyjne ceny

Jesteśmy certyfikowanymi partnerami renomowanych producentów klimatyzacji. Dzięki temu możemy zaoferować najniższe ceny klimatyzacji w Żywcu i okolicy!

04.

Krótkie terminy realizacji

Zapewniamy szybkie i kompleksowe realizacje zleceń na projekt, montaż i serwis klimatyzacji. Żywiec traktujemy priorytetowo, dlatego niezwłocznie przystępujemy do pracy.

Dlaczego Klimatyzacja w Żywcu od TB Klima?

Warto nadmienić, iż korzystając z usług TB Klima mają Państwo zagwarantowaną kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. 

Podpowiadamy jak wybrać dobry klimatyzator do domu lub mieszkania, wskazujemy najlepszy rodzaj klimatyzatora (np. split lub multisplit) i model oraz docelowe miejsce montażu klimatyzatora. Projektując instalację klimatyzacji bierzemy pod uwagę układ pomieszczeń mieszkania i domu, tak aby montaż instalacji odbył się możliwie najmniej inwazyjnie oraz po jak najniższym koszcie.

Posiadamy odpowiednie uprawienia techniczne i certyfikaty, które gwarantują profesjonalizm i potwierdzają nasze doświadczenie w realizacji usługi projektowania, montażu i serwisu klimatyzacji na terenie Żywca i okolic. 

Opinie o nas

Sprawdź wybrane realizacje instalacji Klimatyzacji

Zakład instalacji klimatyzacyjnych w Żywcu – TB Klima od wielu lat wdraża klimatyzację do domów i mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami oraz do kontaktu w celu przedstawienia oferty usług klimatyzacyjnych.

Żywiec klimatyzacja - przykładowe realizacje

Klimatyzacja Żywiec - kontakt

TB Klima - oddział Żywiec