Projektowanie, montaż, serwis

Ogrzewanie podłogowe Tarnowskie Góry

Świadczymy projektowanie, montaż i serwis ogrzewania podłogowego w mieście Tarnowskie Góry. Ogrzewanie podłogowe elektryczne, wodne i powietrzne w całym domu, mieszkaniu czy biurze niesie ze sobą wiele zalet. Wśród nich należy wskazać m.in.: wysoki komfort cieplny, większa wilgotność, korzystny rozkład temperatury, bezpośrednia poprawa estetyki pomieszczeń, czystsze powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach oraz zauważalna oszczędność energii, a przez to i znaczne ograniczenie kosztów ogrzewania.

Ogrzewanie podłogowe w Tarnowskich Górach i okolicy wykonujemy od ponad dekady. Nasza podłogówka współpracuje z różnymi źródłami ogrzewania, tj. kotły gazowe, pompy ciepła oraz innymi skojarzonymi układami ogrzewania. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, branżową wiedzę, specjalistyczny sprzęt oraz rzetelny i w pełni profesjonalny zespół specjalistów, który w ustalonym terminie, sprawnie i zgodnie ze sztuką wdroży zaprojektowane ogrzewanie podłogowe w Państwa nieruchomości oraz w razie potrzeby – podejmie się jego serwisu. 

Ogrzewanie podłogowe Tarnowskie Góry: zamów kontakt

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Ogrzewanie podłogowe w Tarnowskich Górach

Zainwestuj w
komfort cieplny.
Pomożemy!

Instalacje ogrzewania podłogowego w Tarnowskich Górach i okolicy realizujemy w sposób kompleksowy, tj. od projektowania, przez montaż, aż po serwis. 

Ogrzewanie podłogowe Tarnowskie Góry: oferta od TB Klima

Projektowanie ogrzewania podłogowego to pierwszy etap przy wdrażaniu podłogówki u naszych klientów. Pozwala na zobrazowanie dokładnego układu pętli i zastosowania stref brzegowych oraz optymalizację długości pętli, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają na ilości materiałów, a mniejsza długość rur przekłada się na mniejsze opory hydrauliczne instalacji i tym samym na mniejsze zużycie energii.

Montaż ogrzewania podłogowego w Tarnowskich Górach realizujemy zgodnie ze sztuką, w wyznaczonym terminie i w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy znani z solidności, profesjonalizmu i kompleksowej realizacji zleceń.  W efekcie tego nasi klienci otrzymują dobrze działającą instalację ogrzewania podłogowego, która służyć im będzie przez wiele lat.

Wykonujemy serwis ogrzewania podłogowego w Tarnowskich Górach w sposób rzetelny i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Usuwamy kamień w rozdzielaczu podłogowym, świadczymy usługę odszlamiania podłogówki, czyszczenia wymiennika kotła i inne usługi serwisowe ogrzewania podłogowego. 

Projektowanie, montaż, serwis ogrzewania podłogowego w całym domu, mieszkaniu, biurze lub wybranych pomieszczeniach świadczymy na terenie Tarnowskich Gór, m.in. w dzielnicach i osiedlach: Bobrowniki, Bobrowniki Śląskie, Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne, Karłuszowiec, Kartuszowiec, Kolonia Wolności, Kolonia Wolność Górnicza, Kunszt, Lasowice, Lyszcze, Nowe Repty, Opatowice, Osada Jana, Osiedle Przyjaźń, Piaseczna, Piekary Rudne, Pniowiec, Puferki, Repty, Repty Nowe, Repty Stare, Repty Śląskie, Rudne Piekary, Rybna, Segiet, Sowice, Stare Repty, Stare Tarnowice, Strzybnica, Śródmieście-Centrum, Tarnowice Stare, Tłuczykąt.

Zamów Podłogówkę! Doradzimy, zaprojektujemy i wdrożymy.

Rodzaje ogrzewania podłogowego montowanego w Tarnowskich Górach

Ogrzewanie podłogowe w Tarnowskich Górach, które wdrażamy u naszych Klientów to:

  • ogrzewanie podłogowe wodne,
  • ogrzewanie podłogowe elektryczne,
  • ogrzewanie podłogowe powietrzne.
Wdrażamy wszystkie rodzaje ogrzewania podłogowego, w tym także ogrzewanie podłogowe kanałowe i tzw. „ogrzewanie podłogowe gazowe”.
ogrzewanie podłogowe wodne ikona

Ogrzewanie podłogowe wodne to najpopularniejszy rodzaj ogrzewania podłogowego, który cechuje się niskim kosztem eksploatacji, ale nieco bardziej wymagającym montażem. Zapewnia długotrwałe utrzymanie ciepłej podłogi, nawet po odłączeniu zasilania ogrzewania. Może współpracować ze wszystkimi źródłami ciepła, tj. np.: kotły gazowe, kotły olejowe, kotły elektryczne, pompy ciepła, kolektory słoneczne.

ogrzewanie podłogowe elektryczne ikona

Ogrzewanie podłogowe elektryczne to rodzaj „podłogówki”, której koszt inwestycji jest niewielki. System ogrzewania podłogowego elektrycznego cechuje się natychmiastowym działaniem – od razu po jego uruchomieniu. Elementami grzejnymi w elektrycznym ogrzewaniu podłogowym mogą być: kable grzewcze, maty grzewcze oraz folie grzejne.

ogrzewanie podłogowe powietrzne ikona

Powietrzne ogrzewanie podłogowe to połączenie konstrukcji płyty fundamentowej z systemem ogrzewania podłogowego powietrzem w obiegu zamkniętym. To system ogrzewania podłogowego, który cechuje się bezawaryjnością, zabezpieczeniem konstrukcji budynku przed zaciąganiem wilgoci z gruntu oraz energooszczędnością.

ogrzewanie podłogowe ikona

Kanałowe ogrzewanie podłogowe to popularny rodzaj ogrzewania domów jednorodzinnych i nowoczesnych biur. Cechuje się montażem grzejnika w zagłębieniu podłogi, zamiast na ścianie.  Grzejnik kanałowy składa się ze specjalnego kanału oraz z wanny grzejnikowej. Oba te elementy umieszczone są poniżej poziomu podłogi. 

Skonsultuj wybór.
Poproś o wycenę.
Zamów Usługę!

Dlaczego w Tarnowskich Górach warto zamówić ogrzewanie podłogowe od TB Klima?

Dotychczas ogrzewanie podłogowe w Tarnowskich Górach wdrożyliśmy i serwisowaliśmy w wielu nieruchomościach: zarówno nowych, jak i starych domach, mieszkaniach i biurowcach. Z przyjemnością wdrożymy je także i dla Państwa. 

Pomagamy w wypełnianiu wniosków do WFOŚ w celu uzyskania dofinansowania na ogrzewanie podłogowe nowe i modernizowane, jak również i na instalacje centralnego ogrzewania z pompami ciepła i nowoczesnymi kotłami gazowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie oraz do kontaktu w celu wyceny naszych usług i wspólnego określenia terminu ich realizacji.

Podłogówka Tarnowskie Góry - dlaczego od TB Klima?

01.

Wiedza i doświadczenie

Projekty, montaż i serwis ogrzewania podłogowego w Tarnowskich Górach realizujemy od ponad 12 lat. Zatrudniamy ponad 40 doświadczonych i przeszkolonych specjalistów.

02.

Doradztwo i pomoc

Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem na rynku instalacji ogrzewania podłogowego. Po zapoznaniu się z potrzebami klientów, doradzamy najlepsze rozwiązania. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia.

03.

Atrakcyjne ceny

Jesteśmy konkurencyjni nie tylko pod kątem czasu realizacji usług, ale również i ceny. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia wyceny ogrzewania podłogowego w Tarnowskich Górach!

04.

Krótkie terminy realizacji

Zapewniamy szybkie i kompleksowe realizacje zleceń na projekt, montaż i serwis podłogówki. Tarnowskie Góry traktujemy priorytetowo, dlatego niezwłocznie przystępujemy do pracy.

Ogrzewanie podłogowe Tarnowskie Góry - kontakt