Projektowanie, montaż, serwis

Pompa ciepła Wodzisław Śląski

Oferujemy projektowanie, montaż i serwis pomp ciepła w mieście Wodzisław Śląski. Pompa ciepła do domu, mieszkania, bloku lub firmy to bezobsługowe, trwałe urządzenie grzewcze o ekologicznym charakterze. To również nasza specjalność, którą trudnimy się od ponad dekady. W Wodzisławiu Śląskim i okolicy projektujemy, montujemy i serwisujemy najwyższej jakości pompy ciepła renomowanych producentów. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się zarówno niezawodnością urządzeń, jak również komfortem użytkowania pompy ciepła.

Pompy ciepła Wodzisław Śląski: zamów kontakt

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia ceny i terminu realizacji usługi.

Pompa ciepła w Wodzisławiu Śląskim - tanie ogrzewanie

Zainwestuj w tanie i ekologiczne ogrzewanie. Pomożemy!

Instalacje pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim wdrażane przez TB Klima obejmują pełen zakres usług: od usługi projektowania instalacji pomp ciepła, przez montaż pompy ciepła, aż po serwis pomp ciepła. Wodzisław Śląski, a precyzyjniej jego mieszkańcy, mają zagwarantowaną szybką, kompleksową i profesjonalną realizację usług. Projektanci instalacji pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim, monterzy oraz serwisanci firmy TB Klima to doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie zrealizować dosłownie każde zlecenie.

Projektowanie, montaż, serwis (przegląd, konserwacja, naprawa) pompy ciepła w domu, mieszkaniu i biurze świadczymy na terenie całego Wodzisławia Śląskiego, m.in. w dzielnicach i osiedlach: Dołki, Gliniak, Grodzisko, Jedłownik, Jedłownik Osiedle, Karkoszka, Kokoszyce, Marusze, Nowe Miasto, Olszyny, Osiedle 1 Maja, Osiedle 26 Marca, Osiedle Dąbrówki, Osiedle Kopernika, Osiedle Piastów, Osiedle Pszowska, Osiedle Przyjaźni, Osiedle Staszica, Osiedle XXX-Lecia, Osiedle Wyszyńskiego, Podlas, Praga, Pustki, Radlin Dolny, Radlin Górny, Sakandrzok, Stare Miasto, Stawki, Sowiniec, Szarowiec, Szuściak, Szybik, Turzyczka, Wilchwy, Wilchwy Osiedle, Wypandów, Zamysłów, Zawada, Zawadzkie Kąty.

Pompa ciepła Wodzisław Śląski: oferta TB Klima

Pompa ciepła Projektowanie
Wodzisław Śląski

Dla zlecanych inwestycji wykonujemy projekty instalacji pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim. Profesjonalnie, kompleksowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania do pomp ciepła!

Pompa ciepła Montaż
Wodzisław Śląski

Świadczymy montaż pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usług, atrakcyjne ceny i montaż urządzeń zgodnie ze sztuką i instrukcją producenta.

Pompa ciepła Serwis
Wodzisław Śląski

Wykonujemy serwis pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim w sposób rzetelny i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pompy ciepła, w skład którego wchodzi przegląd, konserwacja i naprawa pompy ciepła.

Zamów pompę ciepła! Doradzimy, zaprojektujemy i wdrożymy.

Montaż pomp ciepła Wodzisław Śląski

Oferujemy pompy ciepła z montażem zarówno do starej instalacji (w starym domu), jak i nowej. Usługę montażu poprzedza bezpłatna konsultacja, dobór rozwiązania i wykonanie projektu. Nasi instalatorzy pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim posiadają odpowiednią wiedzę, doświadczenie, certyfikaty i sprzęt. 

To gwarantuje wybór najlepszego rozwiązania z możliwych i montaż instalacji systemu grzewczego dopasowanego do indywidualnych potrzeb inwestora / mieszkańca w sposób przewidziany dla tego typu wdrożeń.

Oferta pomp ciepła dla Wodzisławia Śląskiego obejmuje nowy, sprawdzony sprzęt z gwarancją producenta. Jesteśmy w stanie wdrożyć pompy ciepła mniej lub bardziej znanych producentów, w tym m.in.: Aermec, Ariston, Atlantic, Auer, Apic, Biawar, Bosch, Buderus, Clint, Columbus, Daikin, De Dietrich, Dimplex, Ecodan, Exotherm, Feris, Ferroli, FREE Polska, Fuji Electric, Fujitsu, Galmet, Gree, Haier, Hewalex, Heiztechnik, Hitachi, Immergas, IVT, Junkers, KAISAI, Keller, Kołton, Kospel, Lazar, LG, Lumo, Mitsubishi Electric, Monoblok, New Energy, Nibe, NTS Energy, Panasonic, Q-Ton, SAS, Saunier Duval, Skalar, Sofath, Stiebel Eltron, Termet, Thermia, Vaillant, Viessmann, Viteco, Yutaki.

Rodzaje pomp ciepła montowanych w Wodzisławiu Śląskim

Rodzaje pomp ciepła montowane w Wodzisławiu Śląskim przez TB Klima to:

  • powietrzne pompy ciepła (ASHP),
  • gruntowe pompy ciepła (GSHP),
  • pompy ciepła na wylotowe powietrze (EAHP),
  • wodne pompy ciepła (WSHP),
  • hybrydowe pompy ciepła.
pompy ciepła działanie
pompa ciepła ikona

Pompa ciepła Powietrzna Wodzisław Śląski

Pompa ciepła powietrzna (pompa ciepła powietrze – powietrze) to rodzaj pompy w której parownik ogrzewa powietrze, a następnie ciepło ze skraplacza jest nawiewane do pomieszczeń. Służy do ogrzewania wnętrza domu, ale może również służyć do podgrzewania wody użytkowej.

pompa ciepła ikona

Pompa ciepła woda woda Wodzisław Śląski

Pompa ciepła woda – woda to rodzaj pompy ciepła w której parownik ogrzewa wodę pobieraną ze studni, jeziora lub rzeki, a ciepło ze skraplacza grzeje wodę w instalacji grzewczej.

pompa ciepła ikona

Pompa ciepła powietrze woda do c.w.u. Wodzisław Śląski

Pompa ciepła powietrze – woda to rodzaj pompy ciepła w której parownik jest ogrzewany powietrzem, a ciepło pochodzące ze skraplacza grzeje wodę w instalacji centralnego ogrzewania.

pompa ciepła ikona

Pompa ciepła woda powietrze Wodzisław Śląski

Pompa ciepła woda – powietrze (wodno-powietrzna pompa ciepła) to rodzaj pompy ciepła w której woda ogrzewa parownik, a ciepło ze skraplacza ogrzewa nawiewane do domu powietrze.

pompa ciepła ikona

Pompa ciepła solanka woda Wodzisław Śląski

Pompa ciepła gruntowa (pompa ciepła solanka – woda) za pomocą wymiennika w którym krąży solanka (roztwór glikolu) pobiera ciepło z gruntu.

pompa ciepła ikona

Pompa ciepła parowanie skraplanie Wodzisław Śląski

Parownik stanowi wymiennik ciepła w gruncie, natomiast skraplacz to wodne ogrzewanie podłogowe. 

pompa ciepła ikona

Pompa ciepła Parowanie woda Wodzisław Śląski

Pompa ciepła parowanie – woda rodzaj pompy ciepła, który wykorzystuje wodę ze skraplacza do ogrzewania instalacji centralnego ogrzewania.

Skonsultuj wybór.
Poproś o wycenę.
Zamów Usługę!

Dlaczego w Wodzisławiu Śląskim warto zamówić pompę ciepła od TB Klima?

Warto nadmienić, iż korzystając z usług TB Klima mają Państwo zagwarantowaną kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. 

Podpowiadamy jaki wybrać rodzaj pompy ciepła do domu, mieszkania lub biura, wskazujemy najlepsze urządzenia oraz docelowe miejsce montażu pompy ciepła. Projektując instalację ogrzewania pompą ciepła bierzemy pod uwagę układ pomieszczeń mieszkania i domu, tak aby montaż instalacji odbył się możliwie najmniej inwazyjnie oraz po jak najniższym koszcie.

Posiadamy odpowiednie uprawienia techniczne i certyfikaty, które gwarantują profesjonalizm i potwierdzają nasze doświadczenie w realizacji usługi projektowania, montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Wodzisławia Śląskiego i okolic. 

Zalety pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim

01.

Wiedza i doświadczenie

Projekty, montaż i serwis pomp ciepła realizujemy od ponad 12 lat. Zatrudniamy ponad 40 doświadczonych i przeszkolonych specjalistów.

02.

Doradztwo i pomoc

Po zapoznaniu się z potrzebami klientów, doradzamy najlepsze rozwiązania. Służymy pomocą w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do wykonania zleconych nam usług.

03.

Atrakcyjne ceny

Jesteśmy certyfikowanymi partnerami renomowanych producentów pomp ciepła. Dzięki temu możemy zaoferować najniższe ceny pomp ciepła w Wodzisławiu Śląskim i okolicy!

04.

Krótkie terminy realizacji

Zapewniamy szybkie i kompleksowe realizacje zleceń na projekt, montaż i serwis pompy ciepła. Wodzisław Śląski traktujemy priorytetowo, dlatego niezwłocznie przystępujemy do pracy.

Opinie o nas

Pompa ciepła Wodzisław Śląski - kontakt

TB Klima - oddział Wodzisław Śląski